وقتی گوشی هوشمند شما هزار دلار قیمت دارد، منطقی است که بخواهید از آن محافظت کنید. اگر به فکر تهیه +AppleCare برای آیفون خود بودید، خوشحال خواهید شد که بدانید اکنون تعمیرات نامحدود را پوشش می دهد.

اگر امروز وب‌سایت AppleCare+ را بررسی کنید، می‌توانید اطلاعیه‌ای را در بالا ببینید که می‌گوید این سرویس اکنون تعمیرات نامحدود را برای محافظت از آسیب‌های تصادفی پوشش می‌دهد. پیش از این، این سرویس تنها هر ۱۲ ماه تا دو مورد آسیب تصادفی را پوشش می داد، بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه گوشی خود را از دست می دهند، ممکن است علاقه مند به بررسی آن باشید.

توجه داشته باشید که تعمیرات همچنان برای شما هزینه خواهد داشت. به هر حال، مزیت اصلی AppleCare+ این است که هزینه‌های تعمیر اولیه کمتر از زمانی است که شما این طرح را نداشتید، اما رایگان نیستند. اگر صفحه نمایش یا شیشه پشت خود را ترک کردید، باید ۲۹ دلار هزینه کنید و برای هر تعمیر تصادفی دیگر، ۹۹ دلار است.

این سرویس برای سری جدید آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو اپل و همچنین برای آیفون ۱۳، ۱۲ و سایر محصولات اپل مانند اپل واچ یا ایرپاد پرو در دسترس است.

اگر می‌خواهید از دستگاه Apple خود در برابر تصادفات و آسیب‌های دیگر محافظت کنید، اکنون AppleCare+ را بررسی کنید. با وجود پوشش طولانی مدت، قیمت بدون تغییر باقی می ماند: بیمه آیفون ۱۴ پرو، ۱۰ دلار در ماه از شما عقب نشینی می کند.

How to Geek

سایر مقالات ما را در مجله کندل بخوانید

برای خرید محصولات دل کلیک کنید

کندل، عرضه کننده محصولات دل در ایران

برای اطلاع از قیمت لپ تاپ دل کلیک کنید

مانیتور دل | تبلت دل | لوازم جانبی دل

فروش و خدمات دل در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید